🇮🇷جهش تولید با مشارکت مردم🇮🇷

شهرداری شوسف
shoar14012

.

در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شوسف با صدور پیامی از مردم انقلابی و ولایت‌مدار دعوت کردند تا با حضور خود در انتخابات ۱۱ اسفند، تجلی اراده ملی و مردم‌سالاری دینی را بار دیگر رقم بزنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شوسف؛ متن پیام به شرح ذیل می‌باشد.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

((انتخابات وسیله‌ای برای عزت ملی است))                                         مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

 انتخابات نماد مردم‌سالاری دینی، انسجام ملی و تجلی اراده مردم در تعیین سرنوشت خود و کشور می‌باشد؛ ملتی که در چهل و پنجمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، چشم امید به افق‌های توسعه، پیشرفت و عزت کشور در تمامی عرصه‌ها دوخته‌اند.

ملت بزرگ ایران اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، حضوری با‌شکوه در تمامی عرصه ها خصوصاً انتخابات‌ داشته‌اند و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی، همواره تامین‌کننده اقتدار، امنیت و منافع ملی ایران اسلامی بوده است و همه ما وظیفه داریم در برهه حساس کنونی در انتخابات شرکت کنیم.

مردم شریف شهر شوسف نیز که همواره همگام و همراه با دیگر هموطنان در سراسر کشور با احساس مسئولیت، حضور گسترده‌ای در انتخابات داشته‌اند، در این انتخابات نیز با حضور باشکوه و حماسی خود، بار دیگر انتخاباتی پرشور را رقم خواهند زد.

اینجانبان از مردم همیشه در صحنه ایران علی‌الخصوص مردم شریف و انقلابی شهرشوسف که همواره در رویدادهای مهم و سرنوشت‌ساز کشور یار و یاور نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده‌اند، دعوت می‌کنیم با حضور در پای صندوق‌های رأی بار دیگر حماسه‌ای باشکوه از حضور خود در انتخابات را به ثبت برسانند.