نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ معاصر قرین با شجاعت ، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج)در ایجاد امنیت وآسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار نموده اندهفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی جان بر کف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثاربی وقفه آنان زمیـنه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است

ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت ،از تلاشهای ارزنده وعملکردمؤثر کلیه فرماندهان ،کارکنان وپرسنل نیروی انتظامی که باتدبیر شایسته و استعانت از درگاه خداوند متعال با تعهد، علاقه و پشتکار، امنیت شهر را در زمینه ی پیشگیری و کاهش جرایم تامین می نمایندتقدیر وتشکرمی نماییم.در روز دوشنبه مورخ 16/07/1397 ساعت 18 جلسه کمیسیون ماده 100 شهرداری شوسف با حضورنمایندگان محترم فرمانداری ،دادگستری ،شورای شهر برگزار شد تعداد شانزده پرونده تخلفات ساختمانی مورد بررسی و آرا مقتضی صادر گردید.

دبیر کمیسیون ماده صد اظهار داشت هر گونه اضافه بنا خارج ازمفاد پروانه و یا بدون پروانه صورت پذیرد در اولین فرصت ممکن در کمیسیون مطرح میگردد، لذا از شهروندان و متولیان ساخت و ساز تقاضا میشود قبل از هر گونه اقدام در خصوص موارد فوق مجوزهای لازم را از شهرداری اخذ نمایند.

کمیسیون ماده۱۰۰مسئولیت رسیدگی به کلیه تخلفات ساختمانی واقع در محدوده و حریم شهر را بر عهده دارد.پروژه گازرسانی به شهر شوسف، امروز صبح با حضور محمدمهدی مروج الشریعه، استاندار خراسان جنوبی،حمیدرضا عراقی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز،  نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد صنعت گاز و مدیران و مسئولان محلی افتتاح شد.

عملیات گازرسانی به شهر شوسف از توابع نهبندان از سال 97 آغاز و برای آن 5 میلیارد تومان هزینه شده است.
خط انتقال این پروژه شامل 33 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع است که برای آن یک ایستگاه تقلیل فشار برون شهری٬ یک ایستگاه تقلیل فشار درون شهری و ایستگاه حفاظت کاتدیک نصب شده است.
شوسف بیست و هشتمین شهر گازدار خراسان جنوبی است که سه هزار و 181 نفر جمعیت دارد و 878 خانوار با نصب 800 عملک از نعمت گاز بهره مند شدند.

  برنامه راهبردي و عملياتي شهرداري های شوسف و نهبندان صبح  سه شنبه دهم مهرماه ۹۷ در محل سالن جلسات فرمانداري نهبندان با حضور فرماندارمحترم، مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری به همراه جناب آقاي ایروانی کارشناس دفتر، معاونين و بخشداران، شهرداران، اعضاي محترم شوراي اسلامي شهرهاي نهبندان و شوسف و مسئولين دواير شهرداري برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فرماندار نهبندان به بيان ضرورت تدوين برنامه راهبردي و عملياتي شهر و شهرداري پرداختند.سپس حلاج مقدم مدير کل دفتر امور شهري و شوراهاي اسلامي استانداري به الزامات قانوني، اهداف برنامه و مهمترين ويژگي هاي برنامه راهبردي و عملياتي شهر و شهرداري پرداخت.

در این نشست مهندس ایرواني به بيان شيوه نامه نحوه واگذاري تهيه، بررسي و تاييد برنامه عمليات نوسازي، عمران و اصلاحات شهر پرداخت.جلسه کمیسیون تجدید نظر ماده صد شهرداری شوسف در مورخ 10/07/1397 ساعت 6 بعد ازظهر با هدف ارجاع پرونده های کمیسیون بدوی ماده صد که به این واحد ارائه شده بود تشکیل گردید

در این جلسه که با حضور کلیه اعضا کمیسیون تجدید نظر ماده صد و مالکین پرونده ها برگزار شد ضمن بررسی پرونده های رسیده از واحد ها نسبت به رای قانونی و رفع موانع و دیدن تمهیدات لازم برای اجرای موارد قانونی صادر شد.

 به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی يك دوره آموزشي در مورخ 07/07/1397 به صورت تئوري و عملي در محل مدرسه  دخترانه شوسف برگزار شد و دانش آموزان ، ضمن آشنايي با وظايف آتش نشانی، اصول ايمني و راه هاي مقابله با انواع آتشسوزي ها و روش استفاده صحيح از خاموش كننده هاي دستي را همراه با رعايت اصول ايمني ياد گرفتند .درروز شنبه مورخ  07/07/1397 ساعت 8 صبح که به عنوان روز آتش نشانی و ایمنی نامگذاری شده است، مراسم رژه کلیه ماشین آلات شهرداری علی الخصوص ماشین آلات آتش نشانی در شهر شوسف برگزار شد.که مانور فوق از ابتدای بلوار معلم شهر تا انتهای شهر و سپس از مقابل درب آتش نشانی که کلیه روسای ادارات حضور داشتند عبور نمودند.

 آتش نشانان دریا دلانی هستند که در هنگام بروز حوادث جان به کف و بی محابا دل به آتش می‌زنند و دل دریایی داشتن یعنی فرشتگان نجاتی که ملبس به لباس شرافتمند آتش نشانی درجامعه حضوردارند یادآور اخلاص، ازخودگذشتگی و ایثار دلاور مردانی هستند که بدون تکیه بر توقعات و گرایش‌های مادی برای کسب رضای خداوند بزرگ و نجات جان انسان‌ها از هستی و سلامت خویش می گذرند تا همنوعان آن‌ها از گزند حوادث مصون وایمن باشند.

فرارسیدن هفتم مهرماه روز آتش نشان وایمنی را به آتش نشانان وکارکنان خدمات ایمنی شهرداری تبریک عرض نموده وضمن سپاس وتشکر از خدمات وزحمت این عزیزان، امیدواریم که همواره پیروز، سلامت وپرسعادت باشند.به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی، نیروهای آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر شوسف در نماز جمعه شرکت و  سپس با اهدای لوح تقدیر از آنان تقدیر و تشکر گردید.

 با عنایت به اینکه شهرداری و شورای اسلامی شهر شوسف با مجوز دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی در نظر دارد نسبت به تهیه برنامه راهبردی عملیاتی شهر و شهرداری با افق 20 ساله اقدام نماید،لذا از کلیه اساتید-اندیشمندان-نخبگان و افراد صاحب نظر درخواست می شوددر جهت هرچه بهتر بودن این برنامه با تکمیل پرسشنامه (لینک زیر) شهرداری را یاری نمایند. 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6N5hDCVh1xG20PAhni4DGeJfyDPm3RZZbpi_zjUdy6ylA5w/viewform?c=0&w=1

 

 آغاز سال تحصیلی و برگ‌ریزان طبیعت، یاد و خاطره شهیدان والامقام، جانبازان سرافراز و رزمندگان عزیز دوران هشت سال دفاع مقدس را گرامی می‌داریم و آغاز سال تحصیلی جدید و بهار علم و دانش را به جامعه فرهنگیان خصوصا معلمان گرامی، دانش‌آموزان عزیز و کلیه رهپویان راه معرفت تبریک می‌گوییم.

تقارن بازگشایی مدارس با هفته دفاع مقدس، حاوی این پیام راهگشاست که تخصص و تعهد باید در کنار هم باشند تا انسان را از گرداب جهل و گمراهی به‌سوی قله‌های نور و معرفت رهنمون سازند.

امیدواریم در سالی که به تدبیر رهبر حکیم و فرزانه انقلاب مزین به نام حمایت از کالای ایرانی شده است با عمل به منویات رهبری عزیز و با تدبیر دولت خدمتگزار، بتوانیم ایران اسلامی را به قله‌های امید، پیشرفت و سربلندی برسانیم.فرارسیدن 31 شهریور، آغاز هفته دفاع مقدس که یادآور رشادت و جانفشانی جاودانه مردم شریف ایران به ویژه شهدا، جانبازان و ایثارگران ارجمند در دفاع از مرزها و کیان کشور است را گرامی می داریم.

هشت سال دوران دفاع مقدس، نماد غرور ملی، همبستگی و اتحاد ملت شریفی است که در راه استقلال، آزادی و ارزشهای اسلامی از جان خود برابر قدرتهای مستکبر گذشتند تا آینده این کشور در امنیت و آرامش تضمین شود.

اینجانب بار دیگر با گرامیداشت حماسه آفرینی شهدا، ایثارگران، جانبازان عزیز و خانواده های گرامی آنان، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک می گویم و از خداوند منان آرزوی توفیق و سلامتی برای هموطنان ارجمند مسئلت دارم.نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري :

تلفن شهرداری شوسف:05632603666   فکس : 05632603283

تلفن روابط عمومی:05632603666   فکس روابط عمومی:05632603283

پست الکترونیک :

آدرس : خراسان جنوبی -شهرستان نهبندان -شهر شوسف -شهرداری شوسف

بازدید امروز6
بازدید دیروز68
بازدید هفته569
بازدید ماه1480
کل بازدید59313